ABARTAN İNSANLARIN KİTABI

 


Yazar: Bradley Trevor Greive

Çevirmen :  Cem Şen

Yayınevi: Klan

ISBN:  978- 975-6388-77-8

Sayfa Adedi: 116New York Times çok satanlar yazarı ve artık günümüzün modern klasiği olmuş “Kötü Günler Kitabı”nın yaratıcısı Bradley Trevor Greive, artık otuz ülkede milyonlarca insanın kütüphanesinde bulunuyor. Bundan önceki yedi kitabı, pek çok ülkede ödül almış ve dünya genelinde yedi milyon adet satılmıştır.

 

 

“Abartan İnsanların Kitabı”nda Bradley bize, pek çok insanın daha fazlasını yapmak, daha fazlasına sahip olmak ve daha fazla olmak için kendilerini mantıklı sınırların ötesinde zorladığını anımsatıyor. Aynı zamanda acı bir şekilde, bütün bu çabaların çok az şeye sahip olarak sonuçlandığını gösteriyor. Yaratıcı bir metin ile akıl almaz hayvan resimlerini bir araya getirebilme ve ek olarak da  nazik bir mizah ve paha biçilmez içgörülerini kullanabilme becerisiyle bizi, “hayır” diyebilmeye yüreklendiriyor. Bu beş harften oluşan ve bizi özgürleştirecek kelimeyi, insanları kırmadan ama kendimizi güçlendirerek ve eğlendirerek nasıl kullanacağımızı anlatıyor.

 

Hayır demek size bencil bir şeymiş gibi gelebilir ama zamanımızı ve enerjimizi, hayatımızın tadını çıkarmaya ve gerçek tutkularımızın peşinden gitmeye yönlendirdiğimizde, çevremizde değer verdiğimiz insanlarla paylaşacak çok daha fazla şeyimiz olacağına emin olabilirsiniz.

 

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN