AŞK

Yazan: Dr. John F. Demartini

Sayfa Sayısı: 294

Barkod: 9789944739016
Yayınevi: Quintessa Yayınları

Konu: Kişisel Gelişim / Parapsikoloji

 

 

AŞK -  Fantazinin Ötesine Geçerek İlişkilerinizde Gerçek Tatmini Bulmanın Yolları

 

Acaba hiç, “(Yeni) bir ilişki beni mutlu edecektir”,  “Ruh eşimi bulduğum zaman kendimi bütün hissedeceğim”, “Doğru ilişki sonsuza dek sürer”, “Bu fırtınalar dindiğinde, durgun sularda yelken açacağız”, “İyi bir ilişki fedakârlık ister”, “Seks yalnızca bir ilişkinin başlarında harika olur”, “Doğru ilişkide emek sarf etmem gerekmez”, “Biriyle beraber değilsem yalnız kalırım”, “Çocuklar evliliği tamamlar”, “Zıtlar birbirini çeker” diye düşündünüz mü?... Cevabınız “evet!”se, bu kitabı okuduğunuzda tüm bunların birer fantezi olduğunu fark edeceksiniz.

 

AŞK, sizi çok eğlendirecek, düşündürecek ve ilişkilerinizi kökünden değiştirmenize yardım edecek… Eğer içinizde bir ateş ve onu sahiplenebilecek bir yüreğiniz varsa, bu kitap size bir mucize gibi gelecektir.

 

İsmine ülkemizde The Secret’le aşina olduğumuz Dr. John F. Demartini, içinde metafizik, psikoloji ve ekonominin de olduğu 200 değişik disiplini bilgi dağarcığında barındıran ve geliştirdiği yöntemlerle dünyaca tanınan ünlü bir danışman ve konuşmacıdır.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN