BEŞ YILDIZLI SÜT BANYOSU

Taş masajı da var

Harmonia Rebirth Sağlık ve Güzellik Merkezi'nde şu uygulamalar bulunuyor:

Masaj, tebidarium, taş masajı, köpük masajı, kuru ve nemli saunalar, güzellik merkezi, aroma terapi kabinleri, solaryum, şok duşları, çamur banyosu, yosun banyosu, Kneipp terapileri, Kleopatra banyosu, hidroterapi, Türk hamamı, buhar banyosu, fitness salonu, kapalı ve açık havuz.

Antalya'nın Beldibi Beldesi'nde bulunan Renaissance Hotel, 1000 metrekarelik alan içerisine sağlık ve güzellik merkezi kurdu. Harmonia Rebirth Sağlık ve Güzellik Merkezi'nde cilt bakımından, taş masajına, aroma kabinlerinden süt banyosuna kadar ne ararsan var. Güzellik sektörünün yaygınlaştığına dikkat çeken Renaissanca Hotel Genel Müdürü Adnan Evrim, "Antalya bölgesinde turizme yeni bir soluk kazandıracağız" dedi.

Tatile gelen konukların sadece deniz, doğa ve güneş üçgeninden sıyrılıp yeni arayışlar içinde olduğunu ve bu arayışlar içerisinde en önemli etkenin de sağlık ve güzellik merkezlerinin olduğunu belirten Evrim şunları söyledi:

"Tatile çıkan insanlar, iş yorgunlukları ve yıl boyu yaşadıkları streslerden kurtulmak için yeni yerler arıyor. Bu yüzden tatilci herşeyden önce sağlık ve güzellik merkezlerinde yorgunluk atmayı hedefliyor. Bu düşünceden yola çıkarak, benzeri olmayan bir yatırıma imza attık. 15 günlük tatile gelen bir konuk, 1 haftalık paket programla, sağlık ve güzellik merkezinde kendisini yenileyebilecek."

Merkezde ruh ve beden sağlığı için yapılan taş masajı, Kneipp terapileri, aroma kabinleri ve değişik masaj çeşitleri titizlikle uygulanıyor. Özellikle, Kleopatra banyosu etkileyici. Kleopatra kıyafeti giyen kızlar ellerindeki testiden boşalttıkları süt ile otel müşterilerine küvette unutulmaz bir süt banyosu yaptırıyorlar.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN