DOĞA CENNETİNDE SAĞLIKLI ZAYIFLAMA: SERPİN TERMAL TESİSLERİ, MANYAS

Doğal güzelliği ve gözalıcı dekorasyonuyla dikkat çeken Serpin Termal'in suyu, 52 derecelik sıcaklığıyla diğer termallerden ayrılıyor. Tesisin sahibi beden eğitimi öğretmen ve zayıflama uzmanı Serpin Anar, konuklarının her türlü ihtiyacıyla bizzat ilgilenerek tam anlamıyla bir aile ortamı yaratıyor.

Bölgede "Yalancı Cennet" olarak da tanınan ve uluslararası standartlara sahip tesiste; açık-kapalı yüzme havuzları, dev jakuziler, masaj odaları, sauna, Türk hamamı, güzellik merkezi, aletli jimnastik merkezi, tenis kortu, halı saha, 1500 kişilik dev restoran, cafeteryalar, çocuk parkları, alışveriş merkezi, köy işi mantı ve börek salonları bulunuyor.

Suyu farklı!

Tesiste tedavi ve zayıflama kürilerinde kullanılan termal su, ülkemizin değişik yerlerindeki kaynak sularından birçok yönden ayrılıyor. Genelde kaplıca suları 70-90 derece arasında çıkıp, değişik yöntemlerle banyo yapılır hale getirilirken, Serpin Termal'in doğal hali 52 derece. Borulardan geçerken 40 dereceye düşen suya böylece hiçbir müdahale yapılmadan girilebiliyor ve bu da suyun içindeki minerallerin kaybolmasını engelliyor. Serpin Termal'in suyu, şeker hastalığı, mide, böbrek ve romatizmal hastalıklar, bel, boyun ve sırt rahatsızlıkları, nevralji hastalığı, iskelet bozuklukları, kısırlık ve cilt hastalıklannda çok etkin sonuç veriyor.

 Belgeli kalite

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi uzmanlarının defalarca hazırladığı raporlarda da kalitesi belgelenen su, bütün iskelet sistemi hastalıklarına, romatizma, atrit, adale hastalıkları, felçler ve halk arasında kireçlenme diye bilinen ağrılı mafsal hastalıklarının tedavisine yardım ediyor. Diğer yandan tesiste ayrı bir kaynaktan çıkan 32 derecelik kükürt oranı düşük, nitrit oranı ise sıfır olan su içildiğinde ise mide, böbrek ve sindirim sistemi daha rahat çalışıyor.

Ulaşım kolay

Tesis 2 ve 3 katlı süit apartlardan oluşuyor. Yatak odası, salon ve gömme banyo bulunan dairelerin yanı sıra lüks eşyalarla döşenmiş dubleks villalarda var. 15 günlük devreler halinde aylık taksitlerle uygun fiyatla tapulu ömür boyu yararlanılabiliyor.

İstanbul'dan Bandırma'ya deniz otobüsüyle 1 saat 45 dakikada ulaşılabiliyor. Bandırma-Balıkesir karayolunun 25. kilometresinde Aksakal beldesinden Manyas'a dönerek, 20 kilometre sonra Serpin Termal Tesisleri'ne girebilirsiniz. Bandırma ile kaplıca arası 45 dakika sürüyor. Bursa ve Balıkesir yönünden giderken ise Susurluk-Mustafakemalpaşa kavşağından Bandırma yönüne dönmeniz gerekiyor. Çanakkkale üzerinden gidilirse Gönen'den Manyas'a sadece 35 kilometre yol katederek ulaşabilir.

Su, yosun banyosu ve spor

Serpin Termal Tesisleri, kilo vermek isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Merkezde önce ?Tanita Body Composition" adlı cihaz ile metabolizma ölçümleri yapılarak, vücuttaki kas, kemik, yağ ve su değerleri bulunuyor. Bundan sonra, termal suyun içilmesi metabolizmanın daha iyi çalışmasını sağlıyor. Kaplıca suyuna girince vücut gözeneklerinin açılması sağlanıyor ve toksinler dışarı atılıyor. Kaplıca suyunun me-tabolizmaya olumlu etkileri neticesinde böbrekler daha rahat çalışıyor ve aynı zararlı maddeler idrar yoluyla da dışan atılıyor.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN