DOĞAL ÜRÜNLER

Alfalfa Ekstresi

Alfalafa, mineral ve besleyici gıdalar yönünden çok zengindir. Yaprakları, yüksek oranda magnezyum, potasyum, karoten, protein, E ve K vitaminleri içerirler. Özellikle böbrekler ve idrar yolları hastalıkları ile sindirim sisteminde, böbrek kum ve taşları ile kan şekerini düşürmede etkilidir ..

Aloe Vera Ekstresi

Ünlü Mısır kraliçesi Kleopatra' nın cildini taze tutmak için aloe vera ile masaj yaptırdığını, Napolyon' un eşi Josephine' nin yine bu maddeyi ünlü süt banyosu terkibine eklediğini tarihi kaynaklardan biliyoruz. Aloe Vera; Kolit (kalın bağırsak iltihabı) ve peptik ülser gibi sindirim yolları tahrişlerine ve sivilce, egzama gibi cilt hastalıklarına karşı da kullanılmaktadır.

Arı Sütü

arisutu.htmarisutu.htmArı sütü; işci arıların gırtlak bezelerinden salgılanan bir bal emülsiyonudur. Kraliçe arının besini olup, besin değeri son derece yüksektir. Bu besinde, kraliçe arının niçin inanılmaz büyük (iri), uzun ömürlü, verimli ve diğer arılarla mukayese edildiğinde neden daha fazla enerjiye sahip olduğunun sırrı saklıdır. Araştırmalar, arı sütünün insan vücuduna da, en az kraliçe arıya sağladığı yayar kadar yarar sağladığını ortaya koymaktadır.

Bira Mayası Tableti

Bira mayası; B-kompleks vitaminler ve proteinler (tüm esansiyel amino asitler dahil- vücutta üretilemeyen ve dışarıdan alınması zorunlu amino-asitler), mineraller (özellikle krom) açısından çok zengindir. özellikle iştah açıcı, kilo aldırıcı, enerji verici ve kolesterol düşürücü özellikleriyle dikkati çeker.

Çilorella (Chlorella) Ekstresi

Çilorella tek hücreli bir tatlı su yosunu (alg) olup; 2,5 milyar yıldır genetik yapısı hiç değişmeyen ender bir canlıdır. Çilorella' nın tek hücreli yapısı; onun eşsiz türünün ve vitamin, protein, mineral, amino asitler, nükleik asitler (RNA,DNA), temel yağ asitleri, enzimler ve karotenoidlerin yoğun bir kaynağı olmasına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çilorella, 20' den fazla vitamin ve mineralin yanısıra bol miktarda doğal beta-karoten' de (Bağışıklık sistemini güçlendirici ve kansere karşı koruyucu) içermektedir.

Çuha Çiçeği Yağı

Çuha Çiçeği tohumlarının belirli bir sıcaklık ve basınç altında preslenmesi sonucu elde edilmiş tamamen doğal bir üründür. Hiçbir ek katkı maddesi içermez. Yüksek oranda Gamma -Linoleik Asit (GLA), potasyum ve mağnezyum içerir. GLA önemli yağ asitlerinden biridir. GLA sağlık için gereklidir çünkü vücuttaki bütün organları kontrol eden ve hormonlara benzer etki gösteren maddelerin (Prostoglandin-PGS) üretiminde kullanılır. Bu bileşikler özellikle kalp ve dolaşım sistemi, deri ve savunma sisteminde etkilidir.

Doğal Kas Güçlendirici - Kreatin

Amerika'da çeşitli sporcular üzerinde yapılan testlerde 28 gün boyunca düzenli kreatin alan sporcularda yağsız kas miktarında ve kaldırılan ağırlıklarda, kreatin kullanmayan fakat aynı egzersizlere katılan sporculara göre ortalama %51 oranında artış gözlenmiştir.

Doğal Saç Güçlendirici

Çoğu kişi dengeli bir beslenme proğramı takip edemediği için, saçlarına gerekli olan gıdaları da alamamaktadır. Çünkü saçlar, optimum beslenme ve koruma için gereken besinleri vücuttan almada son sıradadır.

Goraka Ekstresi

Goraka Ekstresi, Güneydoğu Asya'da yetişen Goraka ağacının kabuklarından standardize edilerek elde edilmiştir. Yüksek oranda HCA içerir ve doğal bir diyet ürünüdür. Goraka Ekstresi merkezi sinir sistemini uyarmaksızın doğal kilo kaybını sağlar ve merkezi sinir sistemini uyaran maddelerin kullanımından meydana gelen yan etkilere sebep olmaz.

Gotu Kola Ekstresi

Gotu Kola özellikle bacaklardaki kan akımını arttırmaktadır. Bu amaçla varis, selülit gibi sorunlara karşı koruyucu olarak ve bacaklardaki yetersiz kan akımını arttırmak amacıyla kullanılmaktadır. Gotu Kola, kan akımı ve nörotransmitterler üzerindeki etkisi sayesinde hafıza zayıflığı, unutkanlık ve konsantrasyon sorunları için de kullanılmaktadır.

Gümüşdüğme Ekstresi

Eski Yunan ve Romalı'lar, Yunanlı Hekim Dioscorides'in kayıtlarına göre bu bitkinin sap, yaprak ve çiçeklerini, ateş düşürücü, baş ağrıları ve bunlara eşlik eden bulantı, depresyon gibi semptomlara, mide ağrıları ile düzensiz adet görmeye karşı kullanmaktaydılar. 1980' lerin başında bitkinin taze yaprakları bazı Avrupa ülkelerinde migren' e karşı kullanılmaya başlanınca, modern herbalisler, bazı üniversiteler ve klinikler bir dizi araştırmaya başladılar.

Folik Asit Tableti

folikasit.htmfolikasit.htmFolik asit, hücre yapı taşlarının, kırmızı kan hücrelerinin (akyuvarlar) ve sinir dokularının oluşumunda etkilidir. Gebelikte görülen kansızlığın en büyük sebebi de folik asit eksikliği olarak çıkıyor karşımıza. Günlük yaşantımızda ateşli hastalıklar, dişlerdeki kanamalar ve plakalar için yardımcı bir tedavi olan folik asit, dişeti hastalıklarının tedavisinde de kullanılıyor. Yani ağız sağlığı konusunda da gerçekten önemli...

İsveç iksiri

İsveç iksiri'nin reçetesi, ünlü Isveçli Doktor Samst'ın notları arasında, ölümünden sonra bulunmuştur. Doktor Samst, 104 yaşında iken attan düşerek bir kaza sonucu ölmüştür. Özellikle Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Uzun yaşam iksiri olarak da bilinir.

Japon Eriği Ekstresi

Japon Eriği Ekstresi, devamlı dikkat gerektiren veya yoğun ve stresli işlerde çalışanların; dikkat, enerji ve performansını arttırmak için özellikle önerilmektedir. Ayrıca hafıza güçlendirici etkisi nedeniyle en popüler bitkisel ürünlerden birisidir.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN