ENERJİ VEREN ÖNERİLER

Sabah uyanınca pencereyi açın. Açık havada burnunuzdan aldığınız oksijeni, ağzınızla yavaş yavaş verin. Günde beş, altı kez uygulayacağınız bu egzersiz, kılcal damarlarınıza daha bol oksijen gitmesini sağlayacak.

Her sabah duştan önce düzenli olarak bir fırçayla cildinize kuru masaj yapın. Bu peeling, gözeneklerinizi açacak ve cildinizin toksinlerden arınmasını hızlandıracak.

İşe gitmeden önce mutlaka kahvaltı edin. Aksi takdirde vücudunuzun, yağ depolarına saldıracaktır. Kendinize krep, yulaf yada mısır gevreğinden oluşan bir kahvaltı hazırlayın. Kahvaltıda meyve yemeyi de ihmal etmeyin. Bunlar, içeriğindeki meyve şekerleri ve vitaminler yoluyla size ihtiyacınız olan enerjiyi sağlayacak.

Su, sizi toksinlerden arındıracak en iyi dostlarınızdan biri. Bu nedenle her gün bol bol su içmeyi ihmal etmeyin.

Her gün en az beş dakika, zamanınız varsa yirmi dakika boyunca düzenli olarak hafif egzersiz yapın. İsterseniz parkta yürüyebilir ya da evde egzersiz yapabilirsiniz.

Akşam yemeğinizi çok geç saatlerde yemeyin. Böylece organizmanız geceleri fazla yorulmaz. Ayrıca hem daha iyi uyur, hem de zinde uyanırsınız.

Bol bol meyve, meyve suyu ve bitkisel çay tüketin.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN