İNSANIN PİN KODU

Yazar: Douglas Forbes
Klan Yayıncılık

Hiç birimiz bir ilişkinin iniş ve çıkışlarından uzak kalmayı başaramayız; aslına bakacak olursanız, ilişkiler, insan yaşamının içsel ve ayrılmaz bir parçasıdırlar. Yaşamımızın her alanında insanlarla ilişkiye geçeriz; ailemizde, iş ortamımızda, arkadaşlarımızla. Artık elimizin altında ilişkilerimizin güçlü ve zayıf yanlarını, zor zamanları belirlememize ve yazgımızı iyileştirmek için harekete geçmemize yardımcı olacak bir aracımız var.

İnsanın Pin Kodu, doğum tarihimizde şifrelenmiş olan kişiliğimizin deşifre edilerek incelenmesini sağlayan bilimsel bir yöntemdir. Çığır açıcı bu yöntem, yaratıcısı olan yazar ve fizikçi Douglas Forbes tarafından son 20 yıldır, binlerce insan üzerinde doğrudan ve dolaylı çalışmalar yaparak geliştirilmiştir. Çalışmalarının ana konusu Pisagor'un gizemli ve çözülmeyi bekleyen Oktagon Teoremi olan Forbes, bu teoremi çözerek, varoluş gizeminin anahtarı olarak kabul edilen bu teoremi kişilik analizine uyarlamaktadır.

Dört işlem bilgisi haricinde herhangi bir matematik bilgisi gerektirmeyen bu yöntemin kullanılması son derece kolay ama sonuçları inanılmaz derecede etkileyicidir. İnsanın Pin Kodu yalnızca sizin ve sevdiklerinizin kişilik analizlerini yapmanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda iş dünyasında, ekip oluşturma, performansın geliştirilmesi gibi alanlarda da kullanabileceğiniz güçlü bir araç olacaktır. İnsanın Pin Kodu, hepimiz için temel sorular olan, "ben kimim", "güçlü ve zayıf alanlarım ne", "görevim ne" gibi soruları yanıtlamanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda da potansiyel bir ilişkinizin kaderini belirlemenize de yardımcı olacaktır. Güçlü ve zayıf yanlarınızı belirlemeniz, homo faber'e, yani "kendi kaderini yöneten" insana dönüşmenize yardımcı olacaktır.

Douglas Forbes kimdir?
Bir fizikçi olan Douglas Forbes, Afrika'da büyüdü. Doğanın gizemli döngülerini gözlemlediği Afrika doğası, bilimsel çalışmalarının ve inanışlarının ilk temellerini oluşturdu. Matematiğe olan doğal yeteneği, "orman bilgeliği" olarak adlandırdığı algılama biçimi ile birleşince tutucu düşünceleri sarsıcı bir düşünür olmasına yol açtı. Varolan doğal yeteneklerini ve özelliklerini ezoterik, bilimsel ve matematik araştırmaları ile birleştiren Forbes, insan doğasını temel inceleme konusu haline getirdi. Forbes, hem iş alanında hem de eğitim alanında Pin Kod sistemini kullanarak danışmanlık yapmaktadır. Aynı zamanda bireysel danışmanlık da veren Forbes, İnsanın Pin Kodu ve İlişkilerin Pin Kodu adlı iki kitabın yazarıdır.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN