KABİLE GERİ DÖNDÜ


Yayınevi: Ege Meta Yayınları
Yazar: Dr. Janet Cunningham
Çeviren: Oya Özdilek
Türü: Tekrardoğuş
280 Sayfa

BİR KIZILDERİLİ KABİLESİNİN ÜYELERİNİN SONRAKİ YAŞAMLARINDA BİRARAYA GELİŞLERİNİN ÖYKÜSÜ

"Kabile Geri Döndü”, yazar Janet Cunnigham’ın ve yirmi beşin üzerinde insanın bir yerli kabilesinde yaşamış oldukları ortak geçmiş yaşamlarının inanılmaz öyküsünü anlatmaktadır. Bu anılar 1986 ile 1992 yılları arasında, geçmiş yaşam regresyonları, kendiliğinden hatırlamalar, bedensel çalışmalar, kanallaşma ve resimler yoluyla ortaya çıkmış ve böylece bir kabilenin üyeleri sonraki yaşamlarında yeniden biraraya geldiklerini fark etmişlerdir.

Yazar, önceki yaşamında üyesi olduğu kabileyi farkında olmadan biraraya toplamış, geçmiş yaşam terapisti olarak pek çok anıların açığa çıkmasına yardım etmiş ve bütün bunları elinizdeki kitapta samimi bir dille ortaya koymuştur. Geçmiş yaşamında aynı kabilenin üyesi olan ressam Orazio J. Salati de hatırladığı çeşitli sahneleri resimleyerek kitaba katkıda bulunmuştur.

Geçmiş Yaşam Araştırmaları ve Terapileri Birliğinin kurucularından ve eski başkanı Dr. Hazel M. Denning

“Bir inanç sistemi olan reenkarnasyon, her dönemin büyük zihinlerinin ilgisini çekmiş ve yüzyıllar boyunca bu konu hakkında yüzlerce kitap yazılmıştır. Buna rağmen çok az kişi birlikte yaşama dönen insan gruplarıyla ilgilenmiştir. Kabile Geri Döndü, bir başka fiziksel deneyimde birlikte olabilmek için yeniden doğan ruhlara ait ilginç bir tablo sunmaktadır. Bu kitap, topraklarına zorla giren beyaz ırk tarafından zulüm gören ve atalarından kalan topraklarından sürülen insanlara dair sürükleyici bir destandan öte bir şeydir. Açılış bölümünden başlayarak dramatik sona kadar, okur bu güzel kızılderili halkıyla empatik bir karşılaşmanın içine çekiliyor. Kabile Geri Döndü, okuru son sayfaya kadar duygusal açıdan hüzün ve öfke arasında tutmaya devam eden,
muhteşem bir gerçek yaşam destanıdır. Janet Cunningham hem kızılderili tarihiyle ilgili bilgilerimize hem de geçmiş yaşam regresyon terapisi anlayışımıza çok önemli bir katkıda bulunmuştur.”

DR. JANET CUNNIGHAM
ÖZGEÇMİŞ

Dr. Janet Cunningham, uluslararası üne sahip bir regresyon terapisi uzmanı, transpersonel danışman, seminer yöneticisi ve yazar. Kendisi halen Uluslararası Regresyon Terapileri Birliği’nin (International Board of Regression Therapy) başkanı. Sosyal Hizmetler Profesyonel Danışmanlık dalında doktora, psikolojik danışmanlık dalında bakalorya, sağlık ve sosyal hizmetler dalında master derecelerine sahip olan Dr. Cunningham şu sıralarda aktif terapistliğin ve eğitmenliğin yanı sıra çeşitli bilinç modelleri üzerinde araştırmalar yapıyor ve konuyla ilgili kitaplar yazıyor.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN