KENDİNE DEĞER VEREN KADIN

Sevgi, Yakınlık ve Başarı için Uygulamalı Bir Rehber

Yazar: Lynda Field
(Türkçesi Atiye Önür)
Ganj Kitap
ISBN: 975-8817-24-8

Kadın toplum tarafından binlerce yıllık koşullanmalar aracılığıyla annelik, duygusallık, verici olmak, pasiflik, mantıksız olmak, içe dönüklük gibi kadınlığa atfedilen rollere ve kalıplara hapsedilmiştir. Bu kitaptaki malzemelerle çalışarak kadın, içine sıkıştırıldığı bu kalıpları fark edebilir ve onları kırıp bugüne kadar erkeğe atfedilmiş olan mantıklılık, sağduyulu olmak, dışadönüklük, planlı olmak, risk almak, aktif olmak gibi nitelikleri hayatına geçirebilir ve kadın kendine değer veren ve bütün bir kadın haline gelir.

Hayatlarımızı nasıl yarattığımıza ilişkin enerji dinamiklerini bir kez anladığımızda karşımıza iki seçenek çıkar.
Olumsuz kalıplarımızla ve kendimize değer vermeden  yaşamayı seçebilir, onları çocuklarımıza aktarabiliriz ya da olumsuz kalıplarımızı değiştirebilir, kendimize değer verebilir, çocuklarımıza bunları aktarabiliriz. Aslında seçeneğimiz yok.

Kendi değerini bilen, öz değere sahip bir kadın kendini ciddiye alır. Kendi değerini ve hayatın ona sunabileceklerinin en iyisini hak ettiğini bilir. Arzularının farkındadır ve ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır.
Duygularına saygı duyar, onları ifade etmeye hazırdır. Kendisine duyduğu büyük saygıyı teşvik edecek ve destekleyecek ilişkileri yaratmak için sorumluluk almaya hazırdır.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN