MACROBIOTICS NEDİR?

MACROBIOTICS sağlıklı ve dengeli bir yaşam biçimidir. Artık bütün dünyada ruhsal, bedensel (beslenme, egzersiz) ve zihinsel bir değişime doğru gidilmektedir. Zen, Tao, Ayurveda, Yoga ve benzerleri gibi, hangi spiritüel öğretiye bakarsanız, sonuçta bizleri getirmeye çalıştığı nokta aynıdır: Dengeli ve sağlıklı bir yönde büyüyebilme.

 

Macro ( uzun ) ? Biotic ( hayat ), doğu felsefesince mevsimlere, İklimlere ve ülkelere göre hazırlanmıştır. Vücudun kimyasını değiştirip, yalnızca toksinlerden arındırmakla kalmayıp kandaki sağlıklı hücrelerin yeniden yapılanmasını sağlar.

 

Macrobiotic yaşam tarzına günlük egzersiz, ruhsal gelişim çalışmaları, pozitif düşünce ve meditasyon tarzı güdümlü imgeleme (guided imagery) dahildir.

 

Dünya üzerindeki milyonlarca insan kitaplar okuyarak, seminer ve workshoplara katılarak yaşam biçimlerini bu öğretiye göre değiştirerek kanser, kalp, şeker ve benzeri hastalıkları yenmeyi başarmışlardır.

 

Sizler de beslenme biçiminizi değiştirerek, koruyucu tıbbın önerdiği doğal ilaçları bilinçli bir şekilde kullanarak ve bir takım ruhsal çalışmalar yaparak kendinizi sağlıklı ve uzun bir yaşama hazırlayabilirsiniz.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN