REIKI Evrensel Yaşam Gücü

REIKI

· Bedeni kendi içinde var olan şifa gücünü harekete geçirmesi için teşvik eder

· Bedeni ve zihni güçlendirir

· Bedenin uyumunu ve zihinsel sağlığını yeniden düzenler, enerji akışını güçlendirir

· Kendi kendimize yarattığımız sınırlamalarımızı çözer ve bedeni tam bir gevşemeye yönlendirir

· Toksinlerden arındırır

· Sınırsız olarak akar

REIKI'nin kelime anlamı 'evrensel yaşam gücü'dür. Çok eski bir öğreti olan Reiki, 20. yüzyılda Japon rahip Dr. Usui tarafından eski Sanskrit Sutraları'ndan tekrar bulunmuştur. Bu yeniden bulunan öğreti, evrensel yaşam gücünün nasıl kullanıldığını bilen kişilerin ellerinden yoğun ve güçlü bir enerji olarak akar. Reiki, 2 bin 500 yıllık bir geleneğe dayanır. Enerji akışının gücü, alıcı olan kişinin ihtiyacına göre değişir. Bu yeniden canlandıran yaşam enerjisi bedenimiz tarafından alınır. Beden Reiki'yi, kendi özünde var olan, kendi kendine şifa gücünü hızlandırmak için katalizör olarak kullanır. Reiki üç temel alanda etkili olur; bedensel, ruhsal ve zihinsel. Kendi içimizde akmakta olan enerjimizi fark etmemizi sağlar ve kendi kendimize koyduğumuz engellerin çözülmesinde yardımcı olur.

Genelde, özellikle ilk seanstan sonra, canlanma sürecinin başladığını gösteren reaksiyonlar olabilir. Bu reaksiyonlar kendisini bedensel, ruhsal ve zihinsel alanlarda gösterebilir. Böylece arınma süreci başlamış olur.

Bastırılmış problemler çözülmek üzere yüzeye çıkar. Mevcut bulunan hastalık belirtileri ve ağrıları hafifler, uygulamadan sonra kişi kendini daha güçlü hisseder. Reiki kişinin kendi kendine şifa gücünü her alanda takviye eder ve arttırır, daha uyumlu ve dengeli kılar.

Reiki ile bedeninizin tekrar canlandığını kendi kendinize kanıtlarsınız.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN