SIR ve ÖTESİ

Yazar Adı:    Dr Lisa Love

Türkçesi:       Meltem Tayga

ISBN:            978- 975-6388-94-5

Sayfa Adedi:  232

Yayınlayan:   Klan

Türü: Psikoloji, Spiritüalizm

 

 

İstediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz! Peki ama gerçekten de sahip olmalı mısınız?

 

Çekim Yasası, her ne kadar çok heyecan verici olsa da bir uyarı ile birlikte gelir. Oscar Wilde’ın bu konudaki gözlemi konuyu aydınlatmaktadır: “Tanrılar bizi cezalandırmak istediklerinde, dualarımıza yanıt verirler.” İnsanların istedikleri şeyi elde ettikleri bir sır değildir; işin asıl sırrı doğru şeyi, doğru amaçla istemeyi başarabilmektir. Sır ve Ötesi, bu amaca ulaşmak için harika bir rehber.”

— Dr. Larry Dossey

 

“Tamam, istediklerimizin bazılarını elde edebiliyorsak ne olmuş? Asıl önemli olan Lisa Love’un da işaret ettiği gibi, ilk baştan istemeye değer şeyi bulmakta.”

— Dr. Roger Walsh

 

The Secret adlı eserin yazılmasından sonra herkes Çekim Yasası’ndan bahsetmeye başladı. Bu konudaki en popüler yaklaşım ise istediğimiz her şeye sahip olabileceğimiz. Fakat Çekim Yasası, olumlu düşünmekten ya da bir an önce zengin olmaktan daha önemli şeyler içermektedir. Elinizdeki kitap bizlere bu temel ruhsal bilgiyi vermektedir. Lisa Love bizi, durmadan istiyorum, istiyorum, istiyorum diye düşünmeye sevkeden insan doğasındaki bencillik ve açgözlülük yerine, ego sınırlarımızın dışına çıkmaya ve hem kendimiz hem de başkaları için yararlı olacak şeyleri hayatımıza çekmeye yüreklendirmektedir. Yazar, gerçek ve bitmeyen bir tatmine ulaşmamızı sağlayacak şekilde Çekim Yasası’nı nasıl kullanacağımızı açıklamaktadır.

 

Herkes piyangodan büyük ikramiye kazanmak ya da yeni pop ikonu olmak için Çekim Yasası’nı kullanamaz; ama bu temel ruhsal yasayı daha iyi ve daha mutlu bir insan olmak için kesinlikle kullanabilir.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN