TÜRKİYE?NİN TURİZM KAYNAKLARI 5 CİLTTE

Turizm Bakanlığı, Türkiye'nin turizm potansiyelini bütün yönleriyle tanıtmayı amaçlayan kapsamlı bir çalışmaya imza attı. Türkiye'nin turizm kaynaklarını il il tanıtan "Türkiye'nin Turizm Değerleri" adlı çalışma, bu alanda yapılmış en kapsamlı ve en ciddi kaynak olma özelliğini taşıyor.

Turizm Bakanlığı'nın bastırdığı 5 ciltten oluşan 2640 sayfalık "Türkiye'nin Turizm Değerleri" adlı eserde, kendi şehrinde yaşayanların bile bilmediği turistik ayrıntılar yer alıyor. Türkiye'nin tarihi, kültürel ve doğal değerlerini korumak ve turizm sektörünün hizmetine kazandırmak amacıyla Turizm Bakanlığı tarafından oluşturulan envanter, yanı başımızdaki cennetler ve onlar hakkındaki en yeni, en güncel bilgileri içeriyor.

Türkiye'nin Turizm Değerleri çalışması, eski Turizm Bakanı Mustafa Taşar tarafından başlatılmıştı. Taşar döneminde baskı aşamasına kadar getirilen çalışma, Turizm Bakanı Güldal Akşit döneminde basıldı.

Arama motorlarının yer alacağı CD haline getirilmesi de planlanan bu dev eserde, 81 ildeki tesisler, seyahat acentaları, yerel etkinlikler ve kentle ilgili internet adresleri bulunuyor.

Sitemize Reklam Verin
Sitemize reklam vermek için
0 212 275 66 00
numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN